× Portal pełni rolę zaplecza SEO i treści na nim są treściami sponsorowanymi. Informacje znajdujące się na portalu nie są poradami medycznymi. Aby zasięgnąć porady medycznej, należy skontaktować się z lekarzem pierwszego kontaktu lub specjalistą.
brak energii
Informacje

Brak energii i ciagle zmeczenie, Skuteczny suplement

Problemy z ciągłym zmęczeniem, nadmierną sennością mogą być objawami choroby, ale równie dobrze możesz być po prostu osłabiony i dzięki odpowiedniej suplementacji znów będziesz mieć dużo energii.

Koncentracja problemy

Wiele osób odczuwa przemęczenie pracą, odczuwa problem z koncentracją mimo wypitych kilku kaw, przyczyny takiego stanu mogą być różne, zacznijmy od wymienienia chorób, które powodują taki stan. Jeżeli odczuwać problemy z koncentracją czy też senność i brak energii i to się utrzymuje dłużej niż 4-5 tygodni to warto udać się do lekarza żeby wykluczyć takie choroby cukrzyca typu drugiego, które może dawać takie objawy.

Witaminy na zmęczenie i brak energii

Przy problemach z tarczycą także możesz odczuwać nadmierną senność w ciągu dnia, spadek energii do pracy czy też problemy ze skupieniem. Przy niedoborach witamin także pojawiają się takie objawy a dokładniej niedobór witaminy B12 może powodować takie objawy.

Zmęczenie brak energii suplementy

Na szczęście w większości przypadków za taki stan odpowiada chwilowe przemęczenie organizmu, który można pobudzić stosując odpowiednią suplementację. Dla osób, które odczuwają brak energii do pracy i maja problem z koncentracją a zwykła kawa nie wystarcza, to warto rozważyć suplement o nazwie concentra http://medicot.pl/tabletki-concerta-54-mg-sprzedam-kupie/ , który dostępny jest już bez recepty dzięki odpowiednio dobranym składnikom, szybko dodaje energii i zwiększa poziom koncentracji. Odpowiedni doborów proporcji pozwala na osiągnięcie maksymalnego pobudzenia w suplemencie dostępnym bez recepty.

Jeżeli chodzi o skład to zawiera min:

  • 800 mg Jabłczan Cytruliny wspiera produkcje arganiny naturalnie w organizmie
  • 250 mg kofeiny, która dodaje energii na cały dzień
  • 500 mg Tauryny , która zwiększa poziom energii i przedłuża działanie kofeiny
  • 2000 mg Beta Alaniny wspomaga budowę białek jest aminokwasem
  • 150 mg Witamina C co jest dawką 145% dziennego zapotrzebowania
  • 5 mikro g Witaminy B12 przy niedoborach w b1
  • 10 mg Sodu, jeden pierwiastków, odpowiada za gospodarkę wodno-elektrolitową
  • 100 mg Agraniny, stymuluje produkcji hormonu wzrostu, zwiększa odporność organizmu

Tabletki dodające energii

Takie połączenie sprawia że w połączeniu z kawą będziesz odczuwać zwiększony poziom energii do pracy na co najmniej kilka godzin, co może być także pomocne osobą, które wykonują pracę intelektualna i potrzebują maksymalnego skupienia. Podobnym suplementem jest http://medicot.pl/modalert-sprzedam-kupie/ , który ma podobny skład natomiast wyprodukowany jest przez innego producenta.

Tego typu suplementy są skuteczne u osób, u których nadmierna senność czy też ciągłe zmęczenie nie jest wywołane chorobą jak choćby depresją , która daje dokładnie takie objawy, które utrzymują się dość długo. Tego typu suplementy nie są zalecane dla kobiet w ciąży bądź karmiących.