× Portal pełni rolę zaplecza SEO i treści na nim są treściami sponsorowanymi. Informacje znajdujące się na portalu nie są poradami medycznymi. Aby zasięgnąć porady medycznej, należy skontaktować się z lekarzem pierwszego kontaktu lub specjalistą.
pieluchomajtki
Informacje

Ekologiczne pieluchomajtki dla dzieci

Kiedy w domu pojawia się maluszek, chcemy zrobić wszystko, by zapewnić mu to, co najlepsze. Wybieramy tylko najlepsze produkty, najciekawsze zabawki i najpiękniejsze ubranka. Musimy jednak pamiętać także o tym, co jest może mniej widoczne, ale wcale nie mniej ważne. Mowa tutaj o pieluszkach. Nie obejdzie się przecież bez nich, a wybór jest naprawdę spory. Ciekawym rozwiązanie są pieluchomajtki ekologiczne marki Bambo Nature, dostępne w Abenasklep. Niewiele mają one wspólnego z pieluszkami sztucznymi, są zdecydowanie bezpieczniejszym i zdrowszym dla dziecka substytutem sztucznych pieluszek. Czym cechują się takie pieluchomajtki i dlaczego są aż tak popularne?


Czym jest Bambo Nature?


Bambo Nature to zupełnie innowacyjne podejście do tworzenia produktów dla najmłodszych. Wybierając produkty Bambo Nature, chronisz nie tylko delikatną skórę swojego maluszka, ale także środowisko naturalne. Warto wiedzieć, że produkty linii Bambo Nature tworzone są z materiałów naturalnych i odnawialnych. Powstające w ramach produkcji odpady są recyklingowane, co korzystnie wpływa na stan środowiska naturalnego, nie zaśmiecając go. To ważne szczególnie dla osób dbających o nasze naturalne środowisko.


Pieluszki ekologiczne- czym się cechują?


Pieluchomajtki Bambo Nature w Abenasklep idealnie dopasowują się do ciała malucha dzięki wyposażeniu w skuteczne ochronne barierki. Ryzyko przemoknięcia czy przeciekania jest więc minimalne. Dzięki zastosowaniu naturalnych materiałów, pieluchomajtki oddychają razem ze skórą maluszka. Cechą warto zaznaczenia jest także niezwykła chłonność rdzenia pieluszki, zapewniająca odczucie suchości w każdych warunkach, zarówno podczas leżenia, siedzenia, jak i wesołej zabawy.


Pieluchomajtki, czy pieluszki?Pieluszki są stosowane najczęściej już od pierwszych dni życia dziecka. Kiedy jednak nadchodzi czas, gdy dziecko zaczyna naukę korzystania z nocnika, pieluchomajtki mogą okazać się rozwiązaniem wygodniejszym. Łatwo się je zdejmuje i zakłada, podobnie, jak zwykłą bieliznę. Dziecko może zakładać je i zdejmować samodzielnie, co również wpływa na naukę samodzielności. Pieluchomajtki są niezwykle delikatne i przyjemne w dotyku. Nie powodują podrażnień, odparzeń czy reakcji alergicznych.

Dlaczego pieluchomajtki ekologiczne Bambo Nature?


Przede wszystkim dlatego, że stworzone są z materiałów w 100% biodegradowalnych. Oznacza to, że pieluszki tego typu, których używa się przecież niezliczone ilości, nie zaśmiecają środowiska naturalnego. Poza tym, ekologiczne materiały są wyjątkowo bezpieczne i komfortowe dla dziecka, nawet, jeśli ma ono skórę skłonną do reakcji alergicznych czy odparzeń. Wkład pieluchomajtek i pieluszek Bambo Nature posiadają wkłady wykonane z pulpy dzrewnej, która bielona jest za pomocą wody utlenionej. Takie wkłady są bardzo chłonne, dzięki czemu skóra maluszka nie ma kontaktu z wilgocią. Poza tym, pieluszka ekologiczna doskonale przepuszcza powietrze, co sprawia, że ciało maluszka ma optymalną temperaturę, nie ma ryzyka przegrzania się. Młodzi rodzice czasem nawet nie zdają sobie sprawy z tego, że w pieluszkach sztucznych stosowane są czasem szkodliwe dla dziecka substancje. W przypadku pieluchomajtek Bambo Nature nie ma obaw, bo materiał, z jakiego w dużej mierze produkuje się takie pieluszki bazuje na w pełni bezpiecznej dla zdrowia malucha celulozie. Warto podkreślić, że pieluchomajtki bambo Nature posiadają kilka istotnych certyfikatów, poświadczających pełne bezpieczeństwo i wykorzystanie materiałów przyjaznych dziecku i środowisku.