× Portal pełni rolę zaplecza SEO i treści na nim są treściami sponsorowanymi. Informacje znajdujące się na portalu nie są poradami medycznymi. Aby zasięgnąć porady medycznej, należy skontaktować się z lekarzem pierwszego kontaktu lub specjalistą.
przeszczep włosów
Informacje

Ile kosztuje przeszczep włosów?

Chociaż w sprzedaży można znaleźć wiele suplementów przeciwko łysieniu i preparatów na porost włosów, stosujące je osoby bardzo często narzekają na brak widocznych efektów.

  1. Dlaczego warto wybrać przeszczep włosów?
  2. Profesjonalne leczenie łysienia
  3. Koszty skutecznego leczenia łysienia

Szkoda więc tracić czas i pieniądze na nieskuteczne kuracje, szczególnie że przyczyn łysienia może być wiele (nieodpowiedni styl życia, brak witamin, problemy hormonalne, długotrwały stres) i w niektórych przypadkach trudno jest je wskazać oraz wyeliminować. Na szczęście istnieje sprawdzone rozwiązanie, które można zastosować zarówno w przypadku kobiet, jak i mężczyzn.

Dlaczego warto wybrać przeszczep włosów?

Zabiegi związane z przeszczepianiem włosów stosowane są od lat, ale warto zwrócić uwagę na to, że stosowane rozwiązania są nieustannie ulepszane. Dzięki temu decydując się na przeszczep włosów w nowoczesnej klinice, można uzyskać świetne efekty. Zabieg prowadzony jest po podaniu znieczulenia (miejscowego lub ogólnego). Zdecydowana większość kobiet i mężczyzn, które zdecydowały się na taki zabieg przeprowadzany przez doświadczonego specjalistę, jest zadowolona z efektów. Zanim jednak będzie można zapisać się na przeszczep włosów, konieczne jest spotkanie się z lekarzem na konsultację. Dzięki temu dowiesz się, jaki będzie dokładny koszt przeszczepu włosów w twoim przypadku. Dzięki temu będziesz mógł na spokojnie zebrać potrzebną kwotę.

Profesjonalne leczenie łysienia

Na początku lekarz przeprowadzi wszystkie potrzebne badania oraz omówi z pacjentem stan zdrowia. Przy okazji skontrolowany zostanie stan łysienia, co pozwoli dobrać najlepszą kurację. Ważne jest wybranie metody, która będzie najmniej inwazyjna w konkretnym przypadku. Warto pamiętać, że transplantacja włosów to nic innego jak pobranie pojedynczych mieszków włosowych od pacjenta i przeszczepienie ich w inne miejsce. Prawidłowo przeprowadzony zabieg trwa długo, ale jednocześnie można wówczas liczyć na świetne efekty i brak powikłań. Niektóre przyczyny łysienia (jak łysienie plackowate lub androgenowe) mogą być dziedziczne. Ważne jest wybranie kliniki specjalizującej się w leczeniu łysienia, która nie tylko rozwiąże problem przeprowadzeniem przeszczepu, ale również zdiagnozuje i wyeliminuje (lub przynajmniej ograniczy) przyczynę łysienia. Część mężczyzn bagatelizuje łysienie i uważa, że w ich przypadku przeszczep włosów nie jest niezbędny. Inaczej jednak patrzą na to kobiety, które preferują panów z bujnymi fryzurami. Najgorszej, gdy problem z łysieniem dotknie kobiety, gdyż w ich przypadku brak ładnych włosów często powoduje obniżenie pewności siebie. W takich przypadkach nie można więc tracić czasu na zamartwianie się i testowanie niesprawdzonych metod, tylko od razu skontaktować z takim specjalistą jak Dr Piotr Turkowski, który zaleci najlepszą terapię, a w razie potrzeby przeprowadzi zabieg związany z przeszczepem.

Koszty skutecznego leczenia łysienia

Nie da się zaprzeczyć, że chociaż wiele osób chciałoby pozbyć się problemu z łysieniem, to dla części z nich kluczowym czynnikiem przy wyborze terapii będzie cena. Na stronie kliniki znajdziesz szczegółowy cennik konsultacji oraz poszczególnych zabiegów. Średni zabieg kosztuje zaledwie 10 złotych (jest to cena pojedynczego zabiegu), a dla uzyskania idealnego efektu trzeba przeprowadzić około tysiąca przeszczepów. Jest to najczęściej wybierana opcja, która pozwoli pozbyć się zakoli oraz problemu z łysieniem na czubku głowy. W ofercie znajdziesz również duże i małe zabiegi.