× Portal pełni rolę zaplecza SEO i treści na nim są treściami sponsorowanymi. Informacje znajdujące się na portalu nie są poradami medycznymi. Aby zasięgnąć porady medycznej, należy skontaktować się z lekarzem pierwszego kontaktu lub specjalistą.
fotel z masażem
Informacje

Jaki fotel z masażem wybrać?

Fotel z funkcją masażu pozwala cieszyć się relaksem bez potrzeby korzystania z usług masażystów lub SPA, co przekłada się na duże oszczędności. Należy jednak zwrócić uwagę na to, aby kupić porządny model, bo tylko wtedy jego używanie pozwoli uzyskać oczekiwane efekty.

  1. Czy warto kupić do domu fotel z masażem?
  2. Na co zwrócić uwagę przy zakupie fotela?
  3. Popularne funkcje foteli masujących

Takie fotele sprawdzą się jako źródło relaksu i poprawią samopoczucie, szczególnie że używanie certyfikowanych modeli jest całkowicie bezpieczne. Jednocześnie osoby z poważnymi problemami pleców powinny najpierw skonsultować się ze specjalistą, aby uniknąć ryzyka ich pogorszenia. Sprawdź, jaki fotel z masażem wybrać, aby był to trafiony zakup.

Czy warto kupić do domu fotel z masażem?

W Polsce fotele masujące nie są jeszcze aż tak popularne, jak ma to miejsce w USA, ale z każdym rokiem rośnie zainteresowanie takimi udogodnieniami. Wpływa na to nie tylko chęć zapewnienia sobie i pozostałym domownikom komfortu, ale również coraz przystępniejsze ceny. Markowe fotele masujące, które sprawdzą się do domowych zastosowań, można kupić w cenie od kilku do dziesięciu tysięcy. Pamiętaj jednak, że jeżeli planujesz wstawić taki fotel do biura i będzie z niego korzystać wiele osób, powinieneś wybrać model z wyższej półki, który będzie wykonany z lepszych materiałów i przystosowany do wielogodzinnej pracy.

Na co zwrócić uwagę przy zakupie fotela?

Wybierając fotel, zacznij od sprawdzenia, czy interesujący cię model rzeczywiście można zaliczyć do kategorii foteli masujących. Taki model musi mieć ramiona masujące, które podczas korzystania z fotela wykonują ruch zbliżony do tego, jaki wykonuje prawdziwy masażysta. Tańsze fotele wyposażone są w wibrujące kulki lub wałki, które nie pozwolą uzyskać oczekiwanego efektu i nie powinny być w ogóle brane pod uwagę. Zanim zamówisz nowy fotel, upewnij się, że jest on prawidłowo dopasowany do twojej wagi oraz wzrostu (sprzedawcy często zamieszczają specjalne tabele) oraz czy oferuje możliwość regulacji (rodzaju i siły masażu). Jeżeli nie wiesz, który model wybrać, możesz postawić na sprawdzony fotel z masażem Rest Lords, który jest wysoko oceniany przez klientów.

Popularne funkcje foteli masujących

Fotele z wyższej półki często wyposażone są w dodatkowe funkcje, co zwiększa komfort użytkowników. Jedną z nich jest możliwość ustawienia pozycji Zero Gravity, która pozwala zwiększyć skuteczność masażu. Kolejną ciekawą opcją jest sterowanie fotelem przy użyciu specjalnej aplikacji, którą każdy z domowników może zainstalować na swoim telefonie. Pamiętaj jednak, że dostęp do takich opcji wiąże się z większymi kosztami. Warto więc się zastanowić, czy rzeczywiście ci na nich zależy.