× Portal pełni rolę zaplecza SEO i treści na nim są treściami sponsorowanymi. Informacje znajdujące się na portalu nie są poradami medycznymi. Aby zasięgnąć porady medycznej, należy skontaktować się z lekarzem pierwszego kontaktu lub specjalistą.
medycyna estetyczna
Informacje

Medycyna estetyczna coraz bardziej popularna

Zainteresowanie zabiegami, mającymi na celu poprawę naszej urody rośnie z miesiąca na miesiąc. Nie może więc dziwić, że takie zabiegi jak powiększanie ust, dostępne są także w salonach kosmetycznych.

  1. Lubimy bogaty wybór
  2. Większa świadomość medycyny estetycznej

Salony urody nieustannie poszerzają swoją ofertę, aby kompleksowo zapewnić swoim klientom usługi związane z pięknem naszego ciała. Dlatego coraz częściej zabiegi laserowe bądź powiększanie ust, a także inne zabiegi medycyny estetycznej można bez problemu wykonać w salonie kosmetycznym.

Lubimy bogaty wybór

W wielu badaniach konsumenckich w ostatnich latach, w stosunku do sektora usług podkreślana jest istotność kompleksowej obsługi klienta. W zabieganej codzienności trudno znaleźć czas na umówienie się do trzech specjalistów w różnych terminach. A jako że lubimy też o siebie zadbać, na takie potrzeby klientów odpowiada salon urody. Rzeszów jest jednym z dużych miast, gdzie życie pędzi każdego dnia. To właśnie tutaj znajduje się jeden z nowoczesnych salonów piękności, oferujących zarówno tradycyjne usługi z zakresu kosmetologii czy fryzjerstwa, ale w tym samym miejscu można poddać się również zabiegowi laserowemu czy powiększeniu ust. – W naszej ofercie znajdują się m.in. laserowe leczenie trądziku oraz rumienia, fotoodmładzanie, depliacja laserowa, a także inne zabiegi medycyny estetycznej – wyjaśnia ekspertka https://mestetic.pl/depilacja-laserowa/. Chętnych nie brakuje, ponieważ w jednym miejscu można zarówno powiększyć usta oraz zrobić peeling chemiczny.

Większa świadomość medycyny estetycznej

Przywołując badania TNS OBOP z 2008 roku, dokładnie 67% ankietowanych nie potrafiło wymienić ani jednego zabiegu, wchodzącego w zakres medycyny estetycznej. Tymczasem obecnie depilacja laserowa czy korekcja zmarszczek są stosowane przez większość kobiet, a także coraz większą liczbę mężczyzn. Polacy przekonali się, że dbanie o swoją urodę, nie ogranicza się jedynie do codziennej higieny osobistej, ale też do regularnych wizyt u specjalistów. Stąd takie zainteresowanie salonami urody, w których można dokonać kompleksowych zabiegów dla naszego piękna. Kolejny raport, tym razem z 2013 roku jednoznacznie wskazuje, że akceptacja dla medycyny estetycznej jest znacznie większa, a liczba osób, poddających się zabiegom, dynamicznie rośnie. Wypełnianie kwasem hialuronowym jest równie znane, jak tradycyjne zabiegi kosmetologiczne. Co więcej, badania z 2018 roku wskazują, że osoby, które poddały się zabiegom medycyny estetycznej, w 88% planuje ponowną wizytę w salonie kosmetycznym.