× Portal pełni rolę zaplecza SEO i treści na nim są treściami sponsorowanymi. Informacje znajdujące się na portalu nie są poradami medycznymi. Aby zasięgnąć porady medycznej, należy skontaktować się z lekarzem pierwszego kontaktu lub specjalistą.
sklep rehabilitacyjny
Informacje

Nie tylko dla chorych

Dla kogo przeznaczony jest sklep rehabilitacyjny ? Sklep rehabilitacyjny na pierwszy rzut oka kojarzy się ze sprzętem przeznaczonym na ludzi w podeszłym wieki, chorych, po ciężkich urazach i wypadkach. Niewątpliwie, osoby takie potrzebują specjalistycznego sprzęty, ale ze sklepu rehabilitacyjnego mogą a nawet powinny korzystać osoby zdrowe.

Czynnie uprawiający sport, a także pracujący przez wiele godzin “na nogach” mają zazwyczaj problemy z nogami, a szczególnie ze stopami. Aby uniknąć kontuzji, zmęczenia i wszelkich problemów warto korzystać z produktów wysokiej jakości, rekomendowanych przez lekarzy specjalistów. Władki do obuwia, specjalne klapki i sandały, skarpety, a także sprzęt do ćwiczeń oferowany przez sklep rehabilitacyjne daje gwarancję bezpieczeństwa, szczególnie w połączeniu z fachowym doradztwem.

Jak znaleźć dobry sklep rehabilitacyjny ?

Podiomed.pl to nie tylko sklep rehabilitacyjny. To również sieć gabinetów – w Krakowie, Chrzanowie i Szczecinie, gdzie można zasięgnąć fachowej porady w dziedzinie podologii. Podczas wizyty dyplomowani fizjoterapeuci dokonają badania i udzielą porady w zakresie doboru odpowiedniego obuwia, specjalnych wkładek i skarpet który skorygują bieżące problemy i zapobiegną powstawaniu kolejnych. Podiomed.pl to także sklep internetowy, gdzie można zaopatrzyć się w artykuły tego typu. Najlepiej połączyć wizytę u specjalisty z zakupami  – wtedy na podstawie wyników badań  – diagnostyki komputerowej stóp na miesjcu zostaną dla nas zaprojektowane indywidualne wkładki ortopedyczne.

Jakie artykuły oferuje sklep rehabilitacyjny ?

Podiomed.pl posiada w ofercie różne rodzaje wkładek ortopedycznych. Przeznaczone są zarówno do codziennego użytku, jak i do specjalnych aktywności. Dobrane indywidualnie wkładki przeznaczone są dla osób uprawiających różne sporty – bieganie, grę w golfa, jazdę na rowerze, ćwiczenia i sporty halowe, wszelkie sporty lekkoatletyczne. Wkładki codzienne zapewniają większy komfort przy chodzeniu i eliminują zmęczenie stóp, a wkładki przeznaczone dla sportowców chronią przed typowymi dla danego sportu urazami i kontuzjami. Osobny rodzaj wkładek przeznaczony jest dla seniorów, osób z problemami reumatycznymi, a także dla chorych na cukrzycę z tak zwaną “stopą cukrzycową”. Sklep rehabilitacyjny podiomed.pl oferuje też specjalne skarpety zapewniające doskonałą amortyzację stopy, plastry zapobiegające powstawaniu otarć i odcisków, a także wyjątkowo wygodne klapki i sandały. Podiomed.pl korzysta z certyfikowanych materiałów wysokiej jakości gwarantujących zdrowie i bezpieczeństwo.