× Portal pełni rolę zaplecza SEO i treści na nim są treściami sponsorowanymi. Informacje znajdujące się na portalu nie są poradami medycznymi. Aby zasięgnąć porady medycznej, należy skontaktować się z lekarzem pierwszego kontaktu lub specjalistą.
ręcznik papierowy
Uroda

Ręczniki papierowe na co zwrócić uwagę

Ręczniki papierowe mają wiele zalet i możliwości zastosowań – najczęściej jednak służą nam do wycierania rąk po ich umyciu. Są one bardzo higienicznym rozwiązaniem i znajdują zastosowanie w wielu miejscach i sytuacjach.

Niezastąpione i niezawodne

Kiedy coś rozlejemy, natychmiast sięgamy po papierowy ręcznik, aby sprzątnąć kałużę i zapobiec poślizgnięciu. Ręczniki papierowe wielokrotnie przydają się w najmniej spodziewanym momencie i w awaryjnych sytuacjach. Zawsze bardzo przydają się w kuchni – najczęściej używamy ich do pozbycia się nadmiaru tłuszczu z placków, frytek, pączków, ogólnie, z różnych smażonych potraw. W kuchni, przydadzą się także do zabezpieczania żywności, a także do czyszczenia sprzętów, których nie można włożyć do zmywarki, jak np. czajnik elektryczny, toster, czy kuchenka mikrofalowa. Ręcznik z łatwością pomoże pozbyć się przypalonych resztek. Z powodzeniem można wykorzystywać je także do usuwania zabrudzeń, a nawet odkurzania mebli. przy sprzątaniu i wycieraniu różnych powierzchni.
Chyba każdy w domu nie raz korzysta z ręczników papierowych przy czyszczeniu okien i luster, w tym przypadku ręcznik jest bezpyłowy,  nie pozostawia zabrudzeń, smug ani śladów.

Gdzie?

Ręczniki papierowe znajdziemy w każdym gospodarstwie domowym jak i w firmach. Stosowane są w toaletach publicznych, w hotelach, biurach lub innych miejscach pracy. Są tanie, praktyczne i dla wielu niezastąpione – zarówno w domu, jak i w pracy. Pomagają nam w częstych codziennych czynnościach i obowiązkach, takich jak np. suszenie rąk, ale znajdują też mnóstwo innych zastosowań. To głównie dzięki właściwościom chłonnym oraz wygodnemu i wszechstronnemu użytkowaniu, ręczniki papierowe stały się tak naprawdę niezbędne w każdej sytuacji. W naszej ofercie znajdziecie Państwo ręczniki w rolkach jednowarstwowe jak i nieco grubsze, przystosowane do samodzielnego rozwijania jak i do automatycznych dozowników.
Czy to w rolkach, czy składane są po prostu niezastąpione. Należy dodać, iż są znacznie bardziej higieniczne, niż ręczniki tradycyjne. Dodatkowo, co jest bardzo ważnym aspektem w obecnych czasach – są produktem ekologicznym i przyjaznym środowisku. Pozwalają również zaoszczędzić na praniu, oraz są tańszym rozwiązaniem niż suszarka do rąk, zużywająca prąd.