× Portal pełni rolę zaplecza SEO i treści na nim są treściami sponsorowanymi. Informacje znajdujące się na portalu nie są poradami medycznymi. Aby zasięgnąć porady medycznej, należy skontaktować się z lekarzem pierwszego kontaktu lub specjalistą.
zdrowa herbata
Dieta

Zdrowe dodatki do herbat

Przygotowanie ciepłej herbaty to bardzo prosta czynność. Wystarczy zalać wrzątkiem (bądź gorącą wodą, zależnie od typu herbaty) liście lub gotowe torebki. Decydując się na dodatki do tego napoju, nie chodzi nam tylko o zmianę jego smaku ale przede wszystkim chodzi o prozdrowotne właściwości dodawanych składników. Co więc dodajemy do herbaty?

Pośród młodych klientów, chociaż nie jedynie, jeszcze powszechniejsze stają się tzw. soki NFC (not from concentrate). To konsekwencja wzrastającej popularności na zdrowy styl życia oraz żywienia się. Artykuły owego rodzaju są poszukiwane na półkach sklepowych, natomiast ich kolejnym atutem jest to, iż są ekologiczne, zdrowe oraz zgodne ze stylem slow food. Soki NFC klasyfikowane są do kategorii artykułów premium skierowanych do niezwykle potrzebujących klientów, jacy zwracają uwagę na wartości wzmacniające artykułów oraz ich atuty sensoryczne.

Sok NFC – co mieści się za tymże skrótem?

Na starcie należy objaśnić, co naprawdę mieści się pod tymże niezwykłym skrótem. Sok NFC to odmiennie sok tłoczony, litery NFC wychodzą natomiast od angielskiej nazwy „not from concentrate”. Taki napis na butelce bądź kartonie znaczy, iż zawartość nie została wytworzona z koncentratu, natomiast powstała w „domowy” sposób – owoce oraz warzywa zostały oczyszczone, wyciśnięte oraz przelane do naczynia. Jedynym, co może odróżniać napoje tłoczone od tychże robionych w domu, jest pasteryzacja, jaką niejednokrotnie stosuje się w produkcji przemysłowej.

Soki NFC pełne wartości wzmacniających

Świeże i mętne napoje mogą mieć niezwykle dużo wartości wzmacniających, z jakich należałoby korzystać każdego dnia. Dużo wykonanych badań stwierdziło, iż mętne napoje wyciskane zwierają aż cztery razy więcej pozytywnych elementów, takich jak polifenole, jakie mają w systemie człowieka działanie przeciwnowotworowe, przeciwstarzeniowe i przeciwalergiczne, aniżeli zwykłe napoje klarowne. Dzięki regularnemu piciu soków NFC system człowieka wzmacnia się oraz staje się niezwykle wytrzymały na wszystkie dolegliwości i przemęczenie.

Syrop z malin z imbiru?

Syrop malinowy z imbirem to artykuł, jaki z pewnością doceniłyby nasze bacie. Już dawno ponieważ znaleziono wartości zdrowotne malin oraz wykorzystywano je jako prawdziwe lekarstwa na zaziębienia lub grypę. Z kolei dodatek imbiru dobrze wzmacnia owe wartości, o czym z pewnością mogliby przekonać nas mieszkańcy wschodniej części naszego świata. Tam przyprawa owa wykorzystywana jest jak u nas czosnek w czasach spadku wytrzymałości.

Jak jest wykorzystywany sok NFC z dzikiej róży z ziołami?

Owoc róży przetworzony do formy soku dobrze nadaje się w zimowe oraz jesienne dni jako dodatek do herbatki. Z kolei latem, kiedy dokucza nam upał, napój tenże w zestawieniu ze schłodzoną wodą sodową dobrze ugasi pragnienie oraz przy okazji pozwala systemowi otrzymać dużą ilość witaminy C. Owoce dzikiej róży są jednym spośród najbogatszych pochodzeń niekonwencjonalnej witaminy C. Jedzenie 50-100 ml soku dziennie wydaje się ilością niezwykle wskazaną, tymże bardziej, iż nie ma żadnych badań, jakie świadczą o tymże, iż można go przedawkować. Sok z dzikiej róży z ziołami dostępny jest w sklepie internetowym pod adresem: https://premiumrosa.pl/produkt/dzika-roza-4-ziola-suplement-diety/