× Portal pełni rolę zaplecza SEO i treści na nim są treściami sponsorowanymi. Informacje znajdujące się na portalu nie są poradami medycznymi. Aby zasięgnąć porady medycznej, należy skontaktować się z lekarzem pierwszego kontaktu lub specjalistą.
przeszczep włosów
Metody leczenia

Jak wybrać klinikę przeszczepu włosów

Wypadające włosy to niewątpliwie poważny problem, dolegliwość, którą można określić jako mocno doskwierającą, dlatego warto szukać rozwiązań, dzięki którym możliwe stanie się skuteczne zagęszczenie włosów. Na uwadze warto mieć różnego rodzaju kosmetyki, które mogą ułatwić zagęszczenie fryzury. Jednak ta metoda, która w ostatnich latach mocno zyskuje na popularności to wykonywanie przeszczepu włosów. Wiele osób zastanawiających się nad takim zabiegiem szuka możliwie najlepszej kliniki, gdzie będzie można taki zabieg wykonać. W tym względzie na uwadze warto mieć ofertę przygotowywaną przez klinikę Medical Hair z Warszawy.

Ręczne zabiegi przeszczepu włosów

Obecnie proponowane zabiegi przeszczepu włosów wykonywane są metodą ręczną bądź przy użyciu specjalistycznych robotów. Klinika Medical Hair proponuje Państwu zabiegi realizowane z użyciem metod ręcznych, przede wszystkim dlatego, że w takiej metodzie można oczekiwać wysokiej skuteczności a jednocześnie nie ma obaw o uszkodzenie włosów, co może mieć miejsce w momencie, gdy będzie się stosowało do wykonania zabiegów roboty. Oczywiście ręczne wykonanie zabiegu to duża sztuka, dlatego trzeba skorzystać z usług najlepszych na rynku specjalistów. Wybór oferty Medical Hair to świetna decyzja ponieważ wykonywaniem przeszczepów zajmują się wyłącznie doświadczone osoby, dlatego można oczekiwać profesjonalnego wykonania zabiegu i doskonałych jego efektów.

Jedyne miejsce z metodą Fue Unshaven

Klinika przeszczepu włosów Medical Hair to jedyne miejsce w Polsce, gdzie można skorzystać z zabiegów realizowanych nowoczesną metodą fue unshaven. To metoda stworzona z myślą o tych osobach, które chcą szybko wrócić do pierwotnego wyglądu, dlatego przeszczep włosów jest dokonywany bez ich golenia. Efekt przeszczepu jest natychmiastowy, w tej metodzie nie ma problemu z pobraniem włosów nawet gdy są długie. Specjalne narzędzia wykorzystywane przez doświadczony zespół umożliwiają sprawne pobranie włosów tak samo jak w metodzie FUE, z tego samego miejsca. Włos w tym przypadku jest pobierany przez wirujące narzędzie, które skraca jedynie włos pobierany, pozostałe zostawia w takiej samej długości. Okoliczne włosy pozostają w tej samym stanie i dalej rosną przykrywając miejsce oddawcze. Pozyskany w tej metodzie włos jest takim samym implantem jak w metodzie fue. Cały proces przeszczepu sprawia, że po operacji praktycznie nie da się zauważyć, że potylica była poddawana jakimś zabiegom. Wybierając ofertę Medical Hair każdy może liczyć na profesjonalny zabieg przeszczepu wykonany w najnowszych technologiach.