× Portal pełni rolę zaplecza SEO i treści na nim są treściami sponsorowanymi. Informacje znajdujące się na portalu nie są poradami medycznymi. Aby zasięgnąć porady medycznej, należy skontaktować się z lekarzem pierwszego kontaktu lub specjalistą.
Narządy płciowe

Kubeczek Fertylilly i niehormonalne środki.

Problemy z płodnością kobiet bardzo często mogą wynikać z wielu różnych problemów. Nie da się ukryć, że żywotność plemników może okazać się bardzo istotna, ponieważ większość z nich nie dociera do właściwego miejsca zapłodnienia, co sprawia, że pary usilnie starające się o dziecko nie są w stanie zrealizować swojego marzenia. Jakby nie patrzeć są dzisiaj na rynku rozwiązania medyczne, które pozwalają zupełnie inaczej podejść do tego tematu, starając się jednocześnie podtrzymać żywotność plemników na tyle długo, aby te były w stanie zapłodnić komórkę.

Bezpieczny kubeczek bez wsparcia hormonalnego.

Oczywiście mowa tutaj o dzięki wygodnych kubeczkach, które są niezwykle poręczne i łatwe w aplikacji co sprawia, że produkt naturalny w pełni biodegradowalny daje większe szanse na zapłodnienie bez uciążliwego ryzyka, które występowałby momencie, gdyby zostały zastosowane jakiekolwiek środki hormonalne. Tak więc kubeczek FERTI·LILY jest łatwy w użyciu oraz możemy to traktować jako dodatkowe wsparcie w przypadku, gdy poczęcie następuje w naturalnych warunkach. W ten sposób bardzo zwrócić uwagę, że sam produkt może zastąpić wiele procedur medycznych i być pomocny dla osób, które chcą osiągnąć cel bez stosowania dodatkowej terapii hormonalnej. Tego typu kubeczki wykonane są z sylikonu medycznego, przez co łatwiej dopasowuje się on do kształtu pochwy i nie da się ukryć, że możliwość wielokrotnego użycia sprawia, że mówimy o produktach wielorazowych, które mają swoje zastosowanie we współczesnej medycynie.

Medyczna masa silikonowa łatwo się dopasowuje.

Należy dodać, że tego typu kubeczki produkuje się w Szwajcarii, a sam produkt jest ciężko i wyłącznie dodatkowym narzędziem, z którego można skorzystać w przypadku, gdy para chce zachować dłuższą żywotność plemników. Przed ogólnym z użyciem takiego kubeczka należy go dokładnie wygotować w gorącej wodzie po to, aby ten był możliwy do ponownego użycia w przyszłości. Warto dodać, że wygodne aplikacje użyciem palców nie jest niczym trudnym, warto zwrócić uwagę, że sam produkt musi być noszony co najmniej do godziny i należy pamiętać o zachowaniu higieny.