× Portal pełni rolę zaplecza SEO i treści na nim są treściami sponsorowanymi. Informacje znajdujące się na portalu nie są poradami medycznymi. Aby zasięgnąć porady medycznej, należy skontaktować się z lekarzem pierwszego kontaktu lub specjalistą.
włosy doczepiane
Informacje

Dłuższe i gęstsze włosy w kilka chwil

Piękne, gęste włosy, to marzenie wielu kobiet. Nie zawsze jednak natura sprawia, że jesteśmy w stanie osiągnąć wymarzony efekt. Ale nawet jeśli nasze włosy są niesforne, rozdwajają się i daleko im do imponującej objętości, możemy cieszyć się fryzurą, jak z katalogów. Jak to możliwe? Wystarczy, że zaopatrzymy się w pasma, które w prosty, szybki i bezpieczny sposób doczepimy do naszych naturalnych włosów. Błyskawiczna metamorfoza przejdzie najśmielsze oczekiwania każdej kobiety, która od lat bezskutecznie zapuszczała włosy i stosowała preparaty na ich zagęszczenie.

Rodzaje włosów doczepianych

Marka Cameron Hair zadbała o ogromny wybór włosów naturalnych i syntetycznych, które samodzielnie możemy założyć w domowym zaciszu. Jeżeli chodzi o sposób ich aplikacji, to wyróżniamy włosy Clip In oraz Flip In. Pierwsze z nich charakteryzują się tym, że do pasma mają zamocowaną spinkę na zatrzask. Aby zapobiec zsuwaniu się pasm, każdą spinkę wyposażono w delikatny, silikonowany paseczek. W sprzedaży dostępne mamy włosy o różnej gęstości – od 70 gram do zestawów powyżej 130 gram. Zasada doboru jest taka, że posiadaczki bardzo cienkich włosów powinny sięgać po zestawy składające się z 5 pasm o najniższej gramaturze, a im włosy gęstsze, tym automatycznie większa gramatura włosów doczepanych. A co z długością? Tutaj warianty mamy następujące: 35 cm, 43 cm, 53 cm oraz 60 cm. Tym samym w kilka chwil możemy sprawić, że włosy będą do ramion, a nawet do pasa… Poza pasmami mocowanymi za pomocą klipsów, mamy też włosy doczepiane Flip In, czyli na bezbarwnej, niewidocznej żyłce. Wystarczy założyć je na głowę i efekt gotowy. Nie potrzeba żadnych akcesoriów ani umiejętności, żeby odmienić swój wygląd i stać się dumną posiadaczką lśniących, gęstych włosów. Więcej informacji na temat doczepianych włosów znajduje się pod adresem https://cameron-hair.pl/.

Dobór idealnego koloru 

Aby efekt był spektakularny, a przy tym żeby nikt nie miał cienia podejrzeń, że włosy nie są naszymi naturalnymi, bardzo istotny jest umiejętny dobór koloru. W zależności od rodzaju włosów i sposobu ich aplikacji w ofercie sklepu Cameron Hair mamy od kilkunastu do blisko trzydziestu różnych odcieni – w tym ombre, sombre i balejaże. Podczas doboru koloru pasm, powinniśmy sugerować się odcieniem naszych końcówek. Jeżeli mamy wątpliwości i nie wiemy na co się zdecydować, istnieje opcja wysłania do Cameron Hair zdjęcia, na którym będą widoczne nasze włosy w świetle dziennym. Na tej podstawie dobrany zostanie najbardziej zbliżony kolor. 

Zalety posiadania dopinanych włosów 

Do największych atutów dopinanych pasemek zaliczmy to, że dosłownie w kilka chwil możemy odmienić swoją fryzurę – przedłużając włosy i zagęszczając je w sposób całkowicie nieinwazyjny. Z uwagi na to, że nie używa się do tego klejów i zgrzewarek, to struktura naturalnego włosa pozostaje nienaruszona. Przy odpowiedniej pielęgnacji i dbaniu o to, żeby odpinać pasma na noc, zapobiegając ich splątaniu, mogą nam one służyć przez kilka długich lat – zapewniając perfekcyjny wygląd i doskonałe samopoczucie.