× Portal pełni rolę zaplecza SEO i treści na nim są treściami sponsorowanymi. Informacje znajdujące się na portalu nie są poradami medycznymi. Aby zasięgnąć porady medycznej, należy skontaktować się z lekarzem pierwszego kontaktu lub specjalistą.
depilacja
Uroda

Dokładna depilacja bez bólu

Pewnie każda kobieta chciałby cieszyć się pięknie wyglądającą i gładką skórą. Dlatego nie powinno być zaskoczenia, że różne metody depilacji wzbudzają zainteresowanie kobiet, które szukają dla siebie najlepszej metody. Obecnie wydaje się, że najlepszą opcją jeśli chodzi o dokładność depilacji będzie laserowa depilacja. Dostępne urządzenia dają ogromne możliwości i charakteryzują się bardzo wysoką skutecznością. Warto między innymi zwrócić uwagę na laser Light Sheer, który daje doskonałe efekty w zakresie depilacji.

Laser Light Sheer – wysoka skuteczność depilacji

Light Sheer to wyjątkowy laser, o innowacyjnej charakterystyce, który wykazuje wysoką skuteczność przy depilacji. Jednocześnie to sprzęt, który mimo swojej mocy jest bezpieczny w trakcie użytkowania i usuwanie owłosienia z dowolnej części ciała przebiega bezproblemowo. Dzięki temu laserowi zapewnić sobie można bezinwazyjną i bezbolesną depilację. Urządzenie produkcji amerykańskiej posiada stosowne certyfikaty potwierdzające jego bezpieczeństwo. Polecany jest między innymi przez Amerykańskie Stowarzyszenie Dermatologów i Chirurgów Estetycznych.

Wynajem lasera i zabieg depilacji

Dla tych kobiet, które chcą się zdecydować na depilację najlepszym rozwiązaniem będzie wynajem lasera lightsheer. Laser wynajmowany jest razem z profesjonalną obsługą, która będzie odpowiadała za jego wykorzystanie. Dzięki temu można oczekiwać, że zostanie użyty we właściwy sposób i usunięcie owłosienia będzie skuteczne.

Ile zajmuje zabieg depilacji laserowej?

W przypadku lasera lightsheer mówimy o dwóch wykonanych końcówkach zabiegowych, które mają 9×9 mm oraz drugiej, która ma rozmiar 22×35 mm. Takie dwie głowice pozwalają na wykorzystanie lasera w zależności od tego na jak dużym polu będzie wykonywana depilacja. Od tego zależy również czas trwania zabiegu. Przy małym polu depilacji bardzo często zabieg zamyka się w kilkunastu minutach. Najdłuższa będzie depilacja pleców zajmująca około 30 minut i całych nóg, co może zająć około 40 minut.

Decydując się na wynajem lasera Light Sheer można przygotować profesjonalny zabieg depilacji, który będzie charakteryzował się wysoką skutecznością a jednocześnie będzie w pełni bezpieczny dla pacjenta. Duże doświadczenie jakie stoi za obsługą laseru sprawia, że nie ma obaw o to jak zabieg będzie wykonany. Przy tym będzie można liczyć na to, że jest to zabieg bezbolesny, dlatego jeśli kobieta do tej pory obawiała się depilacji laserowej to czas zmienić zdanie i zdecydować się na tą skuteczną formę usuwania owłosienia.