× Portal pełni rolę zaplecza SEO i treści na nim są treściami sponsorowanymi. Informacje znajdujące się na portalu nie są poradami medycznymi. Aby zasięgnąć porady medycznej, należy skontaktować się z lekarzem pierwszego kontaktu lub specjalistą.
suplementy
Dieta

Skuteczne wsparcie diety dzięki suplementom

Suplementy diety mają nie tylko poprawić zdolności fizyczne organizmu, stymulować proces odchudzania, lecz przede wszystkim realnie wpłynąć na poprawę zdrowia. Jednakże, aby poszczególne suplementy rzeczywiście działały prozdrowotnie niezbędny jest deficyt żywieniowy tych substancji, który one zawierają. Dlatego też suplementy diety należy stosować w sytuacji ich niedoboru, podczas obniżonego stanu zdrowia czy też problemów z odżywianiem się. Wysokiej jakości suplementy Natures Sunshine mogą być idealnym wsparciem dla organizmu.

Dobre samopoczucie i wysoka wydolność organizmu

Odwiedzając sklep z suplementami diety można zauważyć szereg produktów, które zawierają zróżnicowana związki oraz witaminy. Jednym z najczęściej występujących witamin w suplementach diety jest witamina D. Wynika to z tego, że jest ona niezbędna do prawidłowego funkcjonowania organizmu, pełniąc w nim szereg funkcji. Pozwala na kształtowanie się szkieletu, a także utrzymywanie homeostazy gospodarki wapniowej oraz fosforanowej. Co więcej witamina D oddziałuje na odporność, a także synteza hormonów steroidowych. Jej niedobór może być jedna bardzo groźny i wynikające z nieprawidłowej diety. Niskie spożycie takich produktów jak jajka, tłuste ryby czy też produkty mleczne może prowadzić do zbyt małej ilości witaminy D w organizmie. Dlatego w takich sytuacjach najlepiej jest zdecydować się na dodatkową suplementację. Oprócz witaminy D bardzo wiele osób posiada niedobory kwasów tłuszczowych omega-3. Najczęściej Wynika to z nie pełnowartościowej diety. Kwasy omega 3 znajdują się w stosunkowo wąskiej grupie żywności. Mimo to odgrywają niezwykle ważną rolę w organizmie, pływając na prawidłowy rozwój organizmów oraz utrzymanie równowagi. Warto zatem dostarcza dziura z suplementami kwasy omega 3 i to codziennie. Rekomenduje się spożywanie 800 mg EPA oraz DHA na dobę

Suplementy diety dla każdego

Wiele osób, zwłaszcza kobiet boryka się z niedoborem żelaza, który odpowiada za transport tlenu rozwiązanie go w hemoglobinie. Dlatego też niedobór żelaza może prowadzić do pojawienia się anemii. Suplementy diety zawierające żelazo najczęściej posiadają je w dwóch postaciach soli: żelazowych lub związków organicznych. Oczywiście zbyt duże dawki poszczególnych minerałów i witamin, w tym żelaza mogą wywierać negatywny wpływ na nasze zdrowie, przed co ważne jest zachowanie właściwego dawkowania suplementów diety. W ten sposób można osiągnąć najlepsze efekty oraz zachować zdrowie twojego organizmu.