× Portal pełni rolę zaplecza SEO i treści na nim są treściami sponsorowanymi. Informacje znajdujące się na portalu nie są poradami medycznymi. Aby zasięgnąć porady medycznej, należy skontaktować się z lekarzem pierwszego kontaktu lub specjalistą.
Technologia fotochromowa SEIKO
Informacje

Technologia fotochromowa SEIKO – adaptacja wzroku do każdych warunków oświetleniowych

Możliwości okularów fotochromowych doskonale odpowiadają potrzebom współczesnego trybu życia. Mobilni i aktywni, bardziej niż kiedykolwiek oczekujemy, że użytkowane przez nas soczewki okularowe będą dostosowywały się do zmieniających się okoliczności i gwarantowały maksymalną precyzję widzenia w każdej chwili, niezależnie od warunków oświetleniowych, miejsca, aury, pory roku. Tak wyśrubowanym wymaganiom mogą sprostać rozwiązania optyczne SEIKO, a konkretnie soczewki fotochromowe SEIKO Sensity 2. Czym wyróżnia się technologia fotochromowa SEIKO? Co sprawia, że światłoczułe soczewki okularowe tej marki nie mają sobie równych?

Jak działają soczewki (szkła) fotochromowe SEIKO Sensity 2?

Fotochromowe soczewki okularowe potrafią samoczynnie dostosować stopień swojego przyciemnienia do zmiennych warunków oświetleniowych i dzięki temu zapewniają dobre widzenie w każdych warunkach. W jasnym świetle, np. po wyjściu z budynku szkła fotochromowe zwiększają intensywność swojego zabarwienia i chronią oczy przed nadmiarem jaskrawego światła, dyskomfortem nim spowodowanym oraz szkodliwym promieniowaniem UVA i UVB. Natomiast w pomieszczeniu czy przy mniejszym natężeniu światła w plenerze światłoczułe soczewki okularowe odzyskują swoją przejrzystość, a tempo ich metamorfozy uzależnione jest przede wszystkim od jakości szkieł i poziomu zaawansowania użytych przy ich produkcji technologii. Technologia fotochromowa wykorzystywana przez SEIKO – wytwórcę soczewek okularowych klasy premium – pozwoliła opracować szkła fotochromowe nowej generacji, które dostosowują się do zmiany natężenia światła dwukrotnie szybciej niż starsze fotochromy, a ich ekspresowego przeobrażenia nie utrudniają żadne czynniki zewnętrzne. Okularowe soczewki fotochromowe SEIKO Sensity 2, inaczej niż pierwsze soczewki światłoczułe, szybko i niezawodnie dopasowują swoje zabarwienie bez względu na temperaturę, klimat i inne okoliczności, a do tego zapewniają nieskazitelną jakość widzenia typową dla wszelkich produktów słynącego z precyzji SEIKO.

Ultranowoczesne soczewki fotochromowe SEIKO Sensity 2 – co je cechuje?

Soczewki fotochromowe do okularów SEIKO Sensity 2 to nowoczesne światłoczułe szkła okularowe występujące w kilku wariantach. Fotochromowe soczewki SEIKO Sensity 2 to wyjątkowo cienkie i lekkie “szkła” do okularów, które błyskawicznie dostosowują się do warunków oświetleniowych w każdych okolicznościach. Soczewki SEIKO Sensity 2 gwarantują jednocześnie najwyższą jakość widzenia i pełną ochronę przed słońcem oraz jego promieniowaniem. Soczewki fotochromowe SEIKO Sensity Dark, które zostały stworzone z myślą o najbardziej wymagających i aktywnych użytkownikach okularów oraz osobach wrażliwych na światło, równie szybko zmieniają stopień zabarwienia bez względu na temperaturę czy porę roku, a przy tym intensywnie zabarwiają się także za szybą samochodu. Fotochromowe soczewki SEIKO Sensity 2 są dostępne w trzech twarzowych i bardzo naturalnych odcieniach: szarości, brązie i zieleni, doskonałych, by podkreślić atuty każdej urody i oryginalny styl, a przy okazji poprawić kontrast widzianego obrazu.