× Portal pełni rolę zaplecza SEO i treści na nim są treściami sponsorowanymi. Informacje znajdujące się na portalu nie są poradami medycznymi. Aby zasięgnąć porady medycznej, należy skontaktować się z lekarzem pierwszego kontaktu lub specjalistą.
wyjazd zdrowotny
Informacje

Wpływ turnusów rehabilitacyjnych na zdrowie

Turnusy rehabilitacyjne to sposób na wakacje, w których można połączyć wypoczynek z zabiegami rehabilitacyjnymi. Dowiedz się o nich więcej i zadbaj o swoje zdrowie w pięknych okolicznościach przyrody.

Turnusy rehabilitacyjne dla seniorów nad morzem cieszą się dużym powodzeniem. Nic w tym dziwnego, bo to sposób na relaks w pięknych okolicznościach przyrody i możliwość skorzystania z zabiegów leczniczych, które poprawiają zdrowie. To jednak nie wszystko, bo to również okazja do zawarcia nowych znajomości, odwiedzenia innych miejsc, a także poznawania lokalnych potraw.

Turnusy dla seniorów nad morzem

Wczasy dla emerytów nad morzem to możliwość skorzystania z pakietów rehabilitacyjnych i wypoczynkowych – w zależności od potrzeb. W wielu miejscach dostępne są także turnusy PFRON, czyli specjalne turnusy dla seniorów, jak i pacjentów po zabiegach medycznych, które są dofinansowane przez Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych. Tym samym to doskonała okazja, by zadbać o swoje zdrowie.

Pobyty zdrowotne nad morzem w Leśnej Polanie to możliwość skorzystania z różnych turnusów rehabilitacyjnych – począwszy od turnusu PFRON, rehabilitacji przeciwbólowej, a skończywszy na pakietach zdrowie w pigułce z 10 dostępnymi zabiegami. Tym samym każdy senior może dobrać opcję dla siebie w zależności od swojego stanu zdrowia.

Turnusy rehabilitacyjne dla seniorów – dlaczego warto?

Wczasy dla seniora nad morzem to moment, w którym może skupić się tylko na sobie, swoim zdrowiu i potrzebach. Dzięki lokalizacji skorzysta z długich relaksujących spacerów, spędzi czas z innymi osobami w swoim wieku i nawiąże nowe znajomości. Dla wielu osób to wyrwanie się z samotności i szansa, by poprawić jakość swojego codziennego życia.

Warto nadmienić, że turnusy rehabilitacyjne to także zabawa! W pakietach dla seniorów dostępne są takie atrakcje jak program animacyjny, skorzystanie z Aquaparku, wspólna gimnastyka, gry zespołowe, a także możliwość relaksu w strefie wellness i SPA. Okolice środka Rehabilitacyjnego Leśna Polana są oddalone od zgiełku, a ulokowane bardzo blisko morza. Dzięki temu skorzystają osoby, które lubią ciszę i spokój, ale jednocześnie chcą mieć wszędzie blisko – zarówno do morza, jak i nadmorskiej infrastruktury i jej atrakcji.