× Portal pełni rolę zaplecza SEO i treści na nim są treściami sponsorowanymi. Informacje znajdujące się na portalu nie są poradami medycznymi. Aby zasięgnąć porady medycznej, należy skontaktować się z lekarzem pierwszego kontaktu lub specjalistą.
przeszczep włosów
Porady

Przeszczep włosów w prestiżowej klinice

Trwały efekt, jaki daje zabieg przeszczepu włosów, sprawia, że można raz na zawsze zapomnieć o problemach, z którymi wiązało się łysienie. Przy wyborze kliniki, w której będą przeszczepione włosy, nie należy kierować się wyłącznie ceną. Zamiast tego warto wybrać najlepszego specjalistę, szczególnie że transplantacja włosów jest zazwyczaj jednorazowym zabiegiem. Nie warto więc ryzykować, że przez chęć zaoszczędzenia pieniędzy, przeszczepem włosów zajmie się ktoś, kto się na tym nie zna.

  1. Turecka klinika oferująca przeszczep włosów
  2. Czy zabieg przeszczepu włosów jest skuteczny?
  3. W jaki sposób pobierane są mieszki włosowe przed przeszczepem włosów?

Przeszczep włosów metodą FUE, który słynie z wysokiej skuteczności, odstrasza czasami klientów ceną. Nie zdają sobie oni jednak sprawy z tego, że wcale nie trzeba godzić się na niekorzystne oferty w polskich klinikach. Zamiast tego można bardzo łatwo zapisać się na przeszczep włosów w Turcji, który zostanie przeprowadzony w klinice lekarza z ponad 25-letnim doświadczeniem. Sprawdź, z czego wynika coraz większa popularność, jaką cieszy się przeszczep włosów w Turcji i zapisz się na bezpłatną konsultację, podczas której dojdzie do oszacowania Twojego ubytku włosów i zostanie Ci zaproponowana dopasowana do Twoich potrzeb metoda przeszczepu włosów. A po przeszczepie włosów będziesz mógł się cieszyć najlepszymi i trwałymi efektami.

Turecka klinika oferująca przeszczep włosów

Kliniki w Turcji cieszą się coraz większym zaufaniem pacjentów z całego świata. Jedną z najbardziej renomowanych jest Dr. Serkan Aygin Clinic. Tutaj można wykonać przeszczep włosów metodą FUE, który przynosi świetne i trwałe efekty. Klinika zapewnia pacjentom opiekę tłumacza-opiekuna, załatwia za nich wszystkie niezbędne formalności, a co najważniejsze, oferowana przez nią skuteczna metoda na odzyskanie włosów objęta jest gwarancją, co oznacza, że jeśli przeszczep miałby się nie powieść, to klinika wykona zabieg naprawczy bez dodatkowych kosztów dla pacjenta. Dodatkowo przeszczep włosów z FlyMedica, wyłącznym przedstawicielem Dr. Serkan Aygin Clinic w Polsce, uprawnia pacjentów do korzystania z comiesięcznych konsultacji, podczas których specjalista sprawdzi, czy wszystko jest w porządku – i to wszystko oczywiście w języku polskim.

Czy zabieg przeszczepu włosów jest skuteczny?

Osoby, które przystąpiły do zabiegu transplantacji włosów z FlyMedica potwierdzają, że jest to najlepszy sposób na rozwiązanie problemów z łysieniem. Po przeszczepie włosów i zakończeniu zabiegu pacjent zawsze otrzymuje informacje na temat tego, jak powinien dbać o nowe włosy. Minimalizuje to ryzyko, że ponownie wystąpi wypadanie włosów. FlyMedica działa w taki sposób, że pozwala pacjentom skorzystać z najlepszego sposobu walki z nadmierną utratą włosów, a jednocześnie oferuje im konkurencyjne do polskich klinik ceny. Zabiegi przeprowadzane są przy znieczuleniu miejscowym, więc nie trzeba się martwić niedogodnościami podczas samego zabiegu przeszczepu włosów. Zamiast więc zastanawiać się, jaką wybrać klinikę przeszczepu włosów, można skontaktować się z przedstawicielem firmy i poprosić o konsultację. Wówczas nie będziesz miał więcej wątpliwości w sprawie tego, czy zapisać się na przeszczep włosów w Polsce, czy w Turcji. Wybór jest oczywisty, zwłaszcza jeżeli utrata włosów jest dla Ciebie dużym problemem i chcesz mieć pewność, że przebieg zabiegu będzie bezproblemowy.

W jaki sposób pobierane są mieszki włosowe przed przeszczepem włosów?

Przeszczep włosów metodą DHI wymaga dużej wiedzy i dostępu do specjalistycznego sprzętu. Jednocześnie metoda jest niezwykle skuteczna i sprawia, że zabieg trwa krótko. Pacjenci korzystający z tej metody nie muszą się obawiać, że na skórze głowy pozostaną brzydkie blizny. Oczywiście przez okres rekonwalescencji po zabiegu należy zachować ostrożność i delikatnie myć głowę w miejscach dotkniętych przez zabieg. Tego typu informacje można uzyskać od lekarza, który udzieli również odpowiedzi na wszelakie pytania dotyczące sposobu zachowania się po wykonanym zabiegu. Więc ile kosztuje przeszczep włosów? Ceny są bardzo atrakcyjne, a w niektórych przypadkach całkowity koszt zabiegu nie przekracza 2400 euro.