× Portal pełni rolę zaplecza SEO i treści na nim są treściami sponsorowanymi. Informacje znajdujące się na portalu nie są poradami medycznymi. Aby zasięgnąć porady medycznej, należy skontaktować się z lekarzem pierwszego kontaktu lub specjalistą.
zdrowa dieta
Dieta

Zdrowa dieta – rozwiązanie oszczędzające Twój czas

Gdy słyszymy słowo dieta, sądzimy, że wymaga ona diametralnej zmiany obejmującej nasz tryb życia. Wiemy, że zdrowe odżywianie i zdrowy styl życia wymaga poświęcenia. Tymczasem pełnowartościowe posiłki i zdrowa dieta wcale nie musi być trudna. Jeśli chcesz schudnąć, albo po prostu chcesz zdrowo i smacznie jeść, a nie lubisz gotować lub nie masz na to czasu, to możesz się zdecydować na dietę pudełkową. Catering dietetyczny to rozwiązanie zyskujące na popularności. Jaka powinna być dieta pudełkowa? Jakie są zalety cateringu dietetycznego? Gdzie na Śląsku znajdziesz najlepszy catering dietetyczny?

zdrowa dieta z dowozem do domu

Zdrowa dieta czyli pełnowartościowa, zbilansowana i regularna

Zdrowe gotowanie to przede wszystkim różnorodne posiłki i właściwa kaloryczność. A czy wiesz, że możesz jeść zdrowe desery, które będą smaczne i do tego pozwolą ci zrzucić zbędne kilogramy? Zazwyczaj wydaje nam się, że stosowanie diety jest trudne i wiąże się z dużymi wyrzeczeniami. Musimy przy okazji uprawiać aktywność fizyczną, a być może konieczny będzie nawet trener personalny. Samodzielne gotowanie nie każdemu odpowiada lub nie każdy ma na to czas, a jeśli jeszcze musimy zastosować konkretną dietę, w którym dania muszą spełniać określone kryteria, a posiłki muszą być spożywane regularnie, to możemy się zniechęcić. Ale prawda jest taka, że zrzucenie zbędnych kilogramów lub podjęcie się po prostu zdrowego odżywiania dla samego siebie nie musi być tak bardzo angażujące.

By zastosować odpowiednią dietę musi ona obejmować, to co jest nam potrzebne, czyli zawierać świeże składniki, zróżnicowane, dostosowane do naszych potrzeb.

W FitPapu mamy diety odchudzające, diety na masę mięśniową, diety wege. Dieta slim czy właściwa dieta odchudzająca zawsze wymaga wcześniejszej konsultacji, dlatego nasz dietetyk może dobrać odpowiednią dietę dla ciebie. Jeśli masz szczególne potrzeby, wynikające np. ze schorzeń – dobierzemy posiłki indywidualnie.

Dobra dieta fundamentem zdrowia

Brak czasu często utrudnia stosowanie zdrowej diety, świetnym rozwiązaniem jest dieta pudełkowa z dostawą do domu. Dieta pudełkowa jest jak najbardziej i zdrowa i smaczna. Codzienne obowiązki mogą sprawić, że nie mamy kiedy gotować, nie mamy już siły albo ochoty. Dobry catering obejmujący diety pudełkowe to przede wszystkim oszczędność czasu. Nie musisz już chodzić po sklepach, robić zakupów, gotować, bo pudełkowe jedzenie przyjedzie bezpośrednio do Ciebie.

Dużą zaletą w dietach pudełkowych jest ich prostota. Wiąże się ona z wyborem planu diety, ustaleniem godziny dostaw i odbiorem pełnoprawnych posiłków. Tak naprawdę wszystko zrobimy za Ciebie, łącznie z pomocą dietetyka, jeśli potrzeujesz pomocy z wyborem diety! Przygotujemy smaczne dania na śniadanie, drugie śniadanie, obiad, podwieczorek i kolację. Możesz zamawiać dietę do każdego miejsca – do domu, do biura, a nawet do rodziców.

W FitPapu dowozimy nasze diety na terenie miast Śląska tj. Katowice, Chorzów, Bytom, Tychy, Gliwice, Pszczyna, Tarnowskie Góry, itp.

Najlepszy catering to idealne rozwiązanie

Wybierając nasz catering w FitPapu masz pewność, że dbają o ciebie profesjonaliści. Nasz zespół ma duże doświadczenie, a przede wszystkim pasję do tworzenia posiłków dopasowanych do Ciebie.

Konsultując się z nami, masz możliwość wykluczenia składników których nie lubisz lub nie możesz spożywać, z uwagi na posiadane schorzenia tj. np. insulinoodporność.

Proponujemy ci też odpowiednią kaloryczność posiłków, którą dopasujesz do swoich potrzeb, miłą obsługę i pełen profesjonalizm.

Już dziś możesz zamówić zestaw próbny i sprawdzić, czy dieta Ci pasuje.

Przekonaj się jak pyszna jest dieta pudełkowa z FitPapu i jak bardzo ułatwi Ci życie.