× Portal pełni rolę zaplecza SEO i treści na nim są treściami sponsorowanymi. Informacje znajdujące się na portalu nie są poradami medycznymi. Aby zasięgnąć porady medycznej, należy skontaktować się z lekarzem pierwszego kontaktu lub specjalistą.
przeszczepy włosów w Turcji
Uroda

Dlaczego przeszczepy włosów w Turcji cieszą się rosnącą popularnością?

Obecnie Turcja jest bez wątpienia potentatem w dziedzinie usług medycyny estetycznej. W zawrotnym tempie przybywa tam różnego typu klinik świadczących zabiegi na twarz, ciało, a także przeszczepy włosów. Pewnie wiele osób obawia się, że jakość usług odbiega od tych świadczonych w krajach europejskich. Taki pogląd nie ma odzwierciedlenia w rzeczywistości. Nowoczesne kliniki z najlepszymi lekarzami,wykształconymi i posiadającymi długoletnie doświadczenie w swojej dziedzinie, przekonują do siebie kolejnych klientów. Co istotne, w Turcji znacznie niższa jest cena świadczonych usług, w tym cena zabiegu przeszczepu włosów.

Jak kształtują się ceny zabiegu transplantacji włosów w Turcji?

Zabieg w Turcji pozwoli nam sporo zaoszczędzić, bo stanowi około 30 procent ceny, jaką trzeba ponieść w naszym kraju. Dzięki temu więcej osób może pozwolić sobie na spełnienie marzenia o naturalnych, bujnych włosach. Stopniowa, zwykle dziedziczna, utrata włosów dotyka wielu osób, oczywiście zdecydowanie częściej mężczyzn. Proces łysienia następuje stopniowo rok po roku, zaczynając się od zakoli. Później, albo równolegle, następuje przerzedzenie włosów w górnej części głowy. W końcu dochodzi do kompletnego obumarcia mieszków włosowych w tych obszarach głowy. Patrzenie na wypadające w szybkim tempie włosy to zazwyczaj niezwykle stresujące doznanie. Łysienie zwykle przekłada się na pogorszenie postrzegania przez mężczyzn swojej atrakcyjności. Niekorzystna zmiana w wyglądzie wpływa na ich życie i niszczy dobre samopoczucie.

zabieg przeszczepu włosów

Atrakcyjne ceny zabiegu przeszczepu włosów w Turcji przemawiają za przeprowadzeniem właśnie tam zabiegu transplantacji włosów. Dodatkowo pobyt w Stambule daje możliwość połączenia leczenia z relaksem po zabiegu podczas zwiedzania miasta i korzystania z jego atrakcji. Zabieg ma nie tylko walor estetyczny – prowadzi także do odzyskania pewności siebie. Ważny jest wybór odpowiedniej specjalistycznej kliniki przeszczepu włosów, zapewniającej wysoką jakość usług, takiej jak Jack Strong Hair. To gwarancja, że zabieg przeszczepu włosów będzie bezpieczny i przyniesie pożądany rezultat.

Jak wygląda sam zabieg transplantacji włosów w Turcji?

Od wielu lat przeszczepy włosów w Turcji przyciągają rzesze klientów. Dzieje się tak, ponieważ stosowane są tam innowacyjne metody transplantacji włosów, co w dużym stopniu zapewnia skuteczność przeszczepu włosów. A przecież o ten efekt właśnie chodzi klientom. Wiara w nowy wizerunek skłania ich do przeprowadzenia zabiegu przeszczepu włosów.

Jack Strong Hair przeprowadza zabiegi metodą FUE. Polega to na przeniesieniu pobranych wcześniej mieszków włosowych w obszar pozbawiony owłosienia. Aby rezultat zabiegu transplantacji włosów był satysfakcjonujący dla pacjenta zabieg poprzedza konsultacja. Zapada decyzja ile tysięcy mieszków włosowych musi być przeniesionych w łysy obszar na czaszce. Zwykle przeszczepia się około 4 tysięcy graftów. Jack Strong Hair w usłudze premium oferuje przeniesienie aż 6-7 tysięcy graftów. Możliwe są ewentualne uzupełnienia w sytuacji, jeśli nie przyjmie się zaplanowana liczba graftów.

Co niezwykle ważne dla pacjentów – przeszczep włosów nie powoduje bólu. Dzieje się tak z powodu stosowania miejscowo znieczulenia. W gojeniu się skóry głowy pomaga laserowa terapia, która ma za zadanie wzmocnić włosy pacjenta. Efektywność zabiegu to składowa wielu czynników, które połączone dają pożądany efekt gęstych włosów. Podsumowując – odpowiednia metoda przeszczepu, wszechstronna troska o pacjenta i przestrzeganie zaleceń po zabiegu to czynniki zwiększające szanse powodzenia zabiegu.

pacjenci po przeszczepie włosów Jack Strong Hair

Co zapewnia klientom Jack Strong Hair?

Na pewno nie tylko atrakcyjną cenę. Co istotne, nie jesteśmy jedynie pośrednikiem, mamy własną klinikę. Zabieg u nas poprzedza diagnoza stanu włosów, która kwalifikuje, bądź nie, pacjenta do zabiegu. Istnieją sytuacje, w których zabieg przeszczepu włosów nie jest możliwy i my o tym informujemy pacjenta.

W naszej klinice w Stambule mamy polskojęzyczny personel, który ułatwia porozumienie pozbawione błędów w komunikacji. Pacjent przed zabiegiem powinien mieć pełną informację, co go czeka. Usługa firmy Jack Strong Hair obejmuje organizację wyjazdu, pobyt w hotelu i profesjonalne świadczenia medyczne. Zabieg przeprowadzamy z udziałem doświadczonego lekarza. Zwiększa to szansę na pełne przyjęcie się przeszczepu u pacjenta.

Nasza opieka nie kończy się na zabiegu transplantacji włosów. Trwa do roku po zabiegu. Po nim pacjent otrzymuje wskazówki dotyczące dbania o skórę głowy po przeszczepie włosów i może zwrócić się o poradę, jeśli zajdzie taka potrzeba. Nigdy nie zostawiamy pacjenta samemu sobie. Proces odradzania się fryzury może potrwać nawet do roku od zabiegu przeszczepu. Do tego czasu powinny wyrosnąć nowe włosy, już na stałe. Wcześniej, kilka tygodni po zabiegu, włosy w miejscu przeszczepu zazwyczaj wypadają, co stanowi normę i nie należy się tym martwić. Zadowoleni klienci z bujnymi włosami są żywym dowodem na to, że zabieg przeszczepu włosów może zmienić życie na lepsze.