× Portal pełni rolę zaplecza SEO i treści na nim są treściami sponsorowanymi. Informacje znajdujące się na portalu nie są poradami medycznymi. Aby zasięgnąć porady medycznej, należy skontaktować się z lekarzem pierwszego kontaktu lub specjalistą.
Liposukcja łydek Kraków
Uroda

Jak otrzymać efekt smukłych, wysportowanych nóg? – Liposukcja kończyn dolnych

Smukłe i wysportowane kończyny dolne są marzeniem wielu osób. Ich efekt można osiągnąć poprzez stosowanie diety oraz regularne wykonywanie ćwiczeń fizycznych. Niestety nie zawsze można w ten sposób uzyskać zamierzone rezultaty w szybkim tempie, co zniechęca wiele osób. Z pomocą przychodzi medycyna estetyczna, oferująca skuteczne zabiegi liposukcji nóg. W tym artykule przybliżymy ci, czym dokładnie jest ten zabieg i jakich efektów możesz się po nim spodziewać.

Na czym polega liposukcja nóg?

Metoda liposukcji nóg Vaser Lipo 4D to innowacyjne rozwiązanie z dziedziny medycyny estetycznej. Zabieg, jakim jest liposukcja ud i łydek gwarantuje spektakularny efekt wyszczuplenia i wyrzeźbienia kończyn dolnych. Technologia Vaser Lipo pozwala osiągnąć podobny wygląd nóg, do tego, którego uzyskanie możliwe jest wyłącznie ciężkimi ćwiczeniami fizycznymi. Zabieg ten umożliwia podkreślenie charakterystycznych uwypukleń i wgłębień w obrębie kończyn dolnych. To jedyna tak bezpieczna i skuteczna metoda, która pozwala na osiągnięcie pięknych i smukłych nóg bez konieczności przechodzenia na dietę i praktykowania wycieńczających treningów.

Zabieg modelowania nóg

Zabieg przeprowadzany jest w znieczuleniu miejscowym lub ogólnym. Przez niewielkie nacięcia w skórze wprowadzana jest specjalna kaniula. Po umieszczeniu urządzenia w odpowiednim miejscu, do rozbicia tkanki tłuszczowej wykorzystywane są ultradźwięki. Tkanka tłuszczowa zostaje rozbita na pojedyncze komórki, które są zawieszone w roztworze naciekowym. Wysoka temperatura, jaka wydobywa się z urządzenia, wywołuje koagulację naczyń krwionośnych, co znacząco wpływa na zmniejszenie krwawienia podczas zabiegu. Wprowadzona kaniula nie uszkadza żadnych naczyń i tkanek, dlatego po takim zabiegu okres rekonwalescencji jest bardzo krótki.

Liposukcja ud

Lipotransfer

Zabieg odsysania tkanki tłuszczowej z nóg, sprawia, że kończyny dolne stają się bardziej smukłe i atrakcyjne. Nadmiar tkanki tłuszczowej może zostać ponownie użyty, dzięki wykorzystaniu lipotransferu. Lipotranfer opisany na stronie https://genesisclinic.com.pl/blog/lipotransfer-jakie-efekty-pozwala-osiagnac/ polega na odessaniu zbędnej tkanki tłuszczowej z jednego miejsca i wykorzystaniu jej do powiększenia wybranego obszaru ciała. Wystarczy, że z wyssanej emulsji zostaną wybrane najzdrowsze komórki i można bezpiecznie dokonać transferu w nowe miejsce. Pozwala to na powiększenie pewnych partii, takich jak np. piersi czy pośladki.

Efekty zabiegu Vaser Lipo 4D

Ta nowoczesna metoda cechuje się osiąganiem bardzo zadowalających efektów. Pacjenci, którzy poddali swoje nogi temu zabiegowi, osiągali efekty zbliżone do tych, uzyskanych rygorystyczną dietą i ćwiczeniami. Dodatkowo odessany tłuszcz może zostać wykorzystany do wymodelowania innej partii ciała. To bardzo bezpieczny zabieg, który nie wymaga hospitalizacji pacjenta. Okres rekonwalescencji jest dość krótki i w jego trakcie pacjent jest zobowiązany do noszenia ubrań uciskowych, aby efekt był jak najlepszy. Wiele gwiazd światowego formatu decyduje się na ten liposukcję kończyn dolnych, ze względu na skuteczność zabiegu i wysoki poziom bezpieczeństwa.