× Portal pełni rolę zaplecza SEO i treści na nim są treściami sponsorowanymi. Informacje znajdujące się na portalu nie są poradami medycznymi. Aby zasięgnąć porady medycznej, należy skontaktować się z lekarzem pierwszego kontaktu lub specjalistą.
fizjoterapia
Gdzie szukać pomocy

Potrzebujesz fizjoterapeuty w Warszawie? Sprawdź najlepszych specjalistów w Fizjo&Well na Ursynowie

Fizjoterapia Ursynów – każdy, kto zmaga się z problemami pourazowymi, bólami kręgosłupa i wszelkimi zaburzeniami funkcji ruchowych, powinien wybrać się do fizjoterapeuty. W stolicy do wyboru jest masę specjalistów. Warszawa Ursynów to jedno z miejsc, gdzie znajdziesz profesjonalny gabinet fizjoterapeutyczny i centrum rehabilitacji, które przywrócą twoją funkcjonalność. Pod czujnym okiem wyspecjalizowanych fizjoterapeutów poprawisz swój stan zdrowia w krótkim czasie. Umów się na pierwszą wizytę na Ursynowie.

Fizjoterapia Ursynów – profesjonalna pomoc

Dobry fizjoterapeuta pozwoli Ci odżyć i poczuć pełnię sił w całym ciele. Ogromna wiedza, jaką posiadają specjaliści pozwoli Ci zapomnieć o bólu i zrelaksować się. Zanim zdecydujesz się na masaż lub terapię możliwa jest wcześniejsza konsultacja. Terapia dostępna jest zarówno dla dorosłych, jak i dzieci. Odpowiednie ćwiczenia i zaangażowanie sprawi, że poprawisz swoje zdrowie fizyczne lub uporasz się z wszelkimi urazami mięśniowymi i bólami kręgosłupa. Na warszawskim Ursynowie odwiedź więc Fizjo&Well i dowiedz się, jak poprawić kondycję ciała.

Ból kręgosłupa? Zapomnij o nim

Bóle kręgosłupa to coraz częstszy objaw ukazujący się w organizmie od najmłodszych lat. Niepoprawne ułożenie kręgosłupa podczas siedzenia w szkole czy w pracy przy komputerze powoduje, że coraz więcej ludzi poddaje się terapii manualnej. Ten rodzaj terapii możliwy jest również podczas schorzeń związanych z rwą kulszową, bólami stawów, dyskopatii, czy zwyrodnieniach.

Terapia manualna i nie tylko

W gabinecie możesz poddać się różnym rodzajom terapii w zależności od schorzenia. Gabinet oferuje diagnostykę, terapię manualną, suche igłowanie, pinoterapię, terapię mięśniowo-powięziową lub trening funkcjonalny. Każdy z pacjentów otrzymuje profesjonalną pomoc i opiekę. Po wstępnej konsultacji fizjoterapeuta zadecyduje, który rodzaj terapii będzie dla pacjenta najlepszy. To gwarancja, że twoja terapia będzie niosła zadowalające efekty. Odwiedzając stronę https://fizjoandwell.pl znajdziesz wszelkie informacje niezbędne do podjęcia współpracy z fizjoterapeutą.

Masaż leczniczy, sportowy, czy kosmetyczny?

Pacjentom oferowane są również wszelkiego rodzaju masaże, które wyleczą schorzenia lub pozwolą zrelaksować się po ciężkim dniu. Dla osób z wadami postawy oferowany jest masaż leczniczy, dla aktywnych fizycznie – sportowy, dla pielęgnujących ciało – kosmetyczny. Oferowane są również relaksujące masaże gorącymi kamieniami, bańką chińską, czy masaż głowy. Profesjonalny terapeuta działa cuda, przekonaj się o tym wybierając polecany w Warszawie gabinet.