× Portal pełni rolę zaplecza SEO i treści na nim są treściami sponsorowanymi. Informacje znajdujące się na portalu nie są poradami medycznymi. Aby zasięgnąć porady medycznej, należy skontaktować się z lekarzem pierwszego kontaktu lub specjalistą.
Vshape
Uroda

Vshape – inteligentne urządzenie do modelowania sylwetki

Nowoczesne metody modelowania ciała to standard, jaki powinien znaleźć się w ofercie każdego gabinetu i kliniki medycyny estetycznej. Płaski brzuch, jędrne ciało, wyrzeźbiona sylwetka to oczekiwania, z jakimi przychodzą do nas pacjenci. Idealnie jeśli można uzyskać to przy pomocy metod mało inwazyjnych, niewymagających rekonwalescencji oraz stosunkowo niedrogich. Przedstawiamy inteligentne urządzenie do modelowania sylwetki – Vshape.

Technologie wykorzystywane w urządzeniu Vshape

Urządzenie do modelowania sylwetki Vshape to innowacyjne rozwiązanie, które polega na zastosowaniu czterech dobrze znanych w medycynie estetycznej technologii:

  • podczerwień (IR) – delikatnie podgrzewa skórę, poprawia jej elastyczność, stymuluje odbudowę włókien kolagenowych i elastyny;
  • bipolarne fale radiowe (RF) – penetrują tkankę do głębokości 15 mm, silnie rozgrzewają podskórną tkankę tłuszczową, obkurczając jej komórki i przyczyniając się do zmniejszenia obwodów ciała;
  • masaż próżniowy – poprawia krążenie, zwiększa utlenienie krwi oraz przyspiesza i stymuluje usuwanie zbędnej tkanki tłuszczowej z organizmu,
  • kawitacja próżniowa – pod wpływem próżni tworzą się fałdki skóry, co ułatwia penetrację tkanek przez fale radiowe.

Połączenie czterech nowoczesnych technologii daje świetne rezultaty terapeutyczne. Pozwala na głębokie podgrzanie tkanki łącznej włóknistej, co sprzyja namnażaniu się włókien kolagenowych w skórze. Efektem jest miejscowe zmniejszenie wiotkości skóry oraz ujędrnienie ciała.

Jak działa sprzęt do modelowania sylwetki?

Vshape to wszechstronne urządzenie do modelowania sylwetki, które zakupisz w LightDerm w Łodzi oraz skorzystasz tam z profesjonalnego doradztwa i szkolenia z obsługi technologii. Modelowanie sylwetki przy pomocy Vshape możesz zaproponować pacjentom, którzy chcą wyrzeźbić różne partie ciała: ramiona, brzuch, boczki, uda czy pośladki. Technologia ta sprawdza się również w zabiegach odmładzających na twarz.

Zadaniem tego nowoczesnego urządzenia do modelowania sylwetki jest przede wszystkim ujędrnianie skóry, a także kontrolowane uszkadzanie komórek tłuszczowych i usuwanie tkanki tłuszczowej z organizmu. Połączenie IR, podciśnienia oraz RF powoduje bowiem głębokie ogrzewanie komórek tłuszczowych, otaczającej ich tkanki łącznej i włókien kolagenowych skóry. Następuje stymulacja wzrostu nowego kolagenu i elastyny, czego efektem jest zmniejszenie wiotkości skóry, wyszczuplenie ciała oraz ogólna poprawa struktury i tekstury skóry.

Urządzenie do modelowania sylwetki Vshape – efekty

Zabieg urządzeniem do modelowania sylwetki Vshape pobudza tworzenie się nowych włókien kolagenowych w skórze, co wpływa na zniwelowanie jej wiotkości oraz zwiększenie elastyczności i jędrności. Głębokie działanie (do 15 mm) umożliwia skuteczną redukcję podskórnej tkanki tłuszczowej. Urządzenie wyszczuplające Vshape powoduje również drenaż limfatyczny, który poprawia krążenie w tkance i wpływa na jej zdrowy wygląd. To wszystko przyczynia się do zmniejszenia obwodu ciała, a także redukcji cellulitu oraz uwidocznienia mięśni, które do tej pory skrywane były pod warstwą tłuszczyku.

Dzięki precyzyjnej głowicy o mniejszej powierzchni możliwe jest również wykonywanie zabiegów na twarzy przy pomocy urządzenia Vshape. Celem terapii na twarz jest redukcja zmarszczek na czole, w okolicach oczu i ust.

Jeżeli szukasz sprawdzonego urządzenia do modelowania sylwetki do swojego gabinetu, skontaktuj się z firmą LightDerm z Łodzi, która prowadzi sprzedaż profesjonalnych urządzeń dla medycyny estetycznej.